Ми раді представити нашу шановну групу суддів, які наполегливо працюватимуть, щоб визначити найкращих переможців! Вони представляють членів уряду, журналістів, зовнішніх відносин і ЗМІ.

Дивовижна група українських та американських лідерів зібралася разом, щоб допомогти поширити голос України перед американським народом!

Будь ласка, знайдіть час, щоб ознайомитися з ними, і обов’язково відвідайте їхні веб-сайти, щоб дізнатися більше!

[English Version Here]

Joe_Lindsley

Джо Ліндслі

Джо Ліндслі, американець проживє в Україні з початку пандемії, є засновником і редактором UkrainianFreedomNews.com і щоденним військовим кореспондентом на чиказькому WGN Radio з Бобом Сіротом. Випускник журналу Weekly Standard, він працював протеже генерального директора Fox News Роджера Ейлза, з цієї посади він, за дял того аби поділитися правдою пішов, ці події відображені в телесеріалі телеканалу Showtime «Найгучніший голос».

David_Satter

Девід Саттер

Американський журналіст та публіцист, один з провідних коментаторів теми Росії та колишнього Радянського Союзу, автор книг про розпад СРСР та пост-радянську Росію. Колишній кореспондент Wall Street Journal та Financial Times в Москві, у 2013 – перший американський кореспондент, якого попросили залишити територію Росії, з часу «холодної війни». Нині працює в Інституті Хадсон та Інституті зовнішньої політики Школи провідних міжнародних досліджень Універсітету Джона Хопкінза

Книги українською. У 2016 році у видавництві «Дух і Літера» опубліковано український переклад книги «Менше знаєш, краще спиш. Шлях Росії до терору та диктатури за Єльцина та Путіна» (The Less You Know, The Better You Sleep: Russia’s Road to Terror and Dictatorship under Yeltsin and Putin, 2016); до Книжкового Арсеналу виходить ще одна праця Девіда Сеттера «Доба безумства. Занепад та кінець Радянського Союзу» (Age of Delirium: The Decline and Fall of the Soviet Union, 1996).

Brian_photo-2

Брайан Меффорд

Директор і засновник компанії Wooden Horse Strategies LLC, яка спеціалізується на зв’язках з урядом і стратегічних комунікаціях у Києві, Україна. Визнаний газетою Kyiv Post одним із 20 «найвпливовіших емігрантів в Україні», Меффорд живе та працює у Східній Європі безперервно понад 23 роки. Він є старшим нерезидентом аналітичного центру Atlantic Council і колишнім директором Міжнародного республіканського інституту в Україні. Зараз він керує проектом гуманітарної допомоги Help Ukraine 22/Операція «Палинця», який доставив понад 1,9 мільйона доларів США потребуючим українцям.

Luke_Coffey-2
Люк Коффі

Люк Коффі — старший науковий співробітник Інституту Гудзона. Його робота в Hudson аналізує національну безпеку та зовнішню політику з акцентом на Європі, Євразії, НАТО та трансатлантичних відносинах.

Vasiuk_final-2

Олександр Васюк

Народний депутат України, член Комітету з питань правової політики, співголова парламентського об‘єднання «Стратегічне партнерство Україна-США».
Протягом останніх років головною метою вбачає розширення україно-американських партнерських відносин, які ґрунтуються на спільному баченні демократії, економічного та соціального процвітання обох країн.

Taras_photo_2-1

Тарас Яценко

Співзасновник та керівник медія хабу “Твоє місто” публічного форуму “Твоє місто”. Експерт з маркетингу та комунікацій. Випускник Львівської школи бізнесу Українського Католицького Університету (2014-2016) та програми українського медіа партнерства IREX e (2018).

Father-andrew_photo-1

Отець Андрій Шестак

Професор Андрій Шестак є ліценціатом із інституційних комунікацій,директором Школи журналістики та комунікації, заступником декана Факультету суспільних наук УКУ, священиком та виконавчим головою Душпастирської ради УГКЦ. Медіаексперт та фотограф, академічної спеціальністю якого є тема військової фотографії ХХ ст. Гостьовий лектор католицького університету Нотр-Дам (США).

rogova_photo---------------2

Віра Рогова
Заступник Міністра освіти і науки України

Фахівець у сфері освіти,педагог,працювала вчителем української мови та літератури, старшим викладачем кафедри управління освітою в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів.
З грудня 2020 року призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України.