(English Version)


Конкурс на найкраще есе на тему "Чому США повинні підтримувати Україну? Увага, конкурс продовжено до 14 січня 2023 року!

Свобода, незалежність, цілісність кордонів - цінності, за які сьогодні бореться Україна. Ми маємо підтримку найвпливовіших країн світу, нам допомагають зброєю, фінансово, у гуманітарних питаннях та на міжнародній арені. Успішно розвивається стратегічне партнерство з США. Цьогоріч виповнилося 30 років дипломатичним відносинам між нашими країнами. Американська медіакомпанія FoxNews нещодавно поставила питання щодо політичних зусиль, необхідних для американської підтримки України.

«Ми здобули міжнародну стабільність і безпеку дуже дорогою ціною, - сказав народний депутат України Олександр Васюк у коментарі FoxNews.

«Національна стабільність і безпека багато в чому залежить від міжнародної стабільності і безпеки», - додав він FoxNews.

Також видання FoxNews зазначає: «США були одним із головних прихильників Києва після вторгнення Росії в лютому, з січня 2021 року надали 19 мільярдів доларів допомоги у сфері безпеки, понад 18 мільярдів із яких було надано після вторгнення в лютому. У той час як підтримка України Вашингтоном була здебільшого двопартійною, республіканці Палати представників поставили це питання під сумнів напередодні проміжних виборів у США, коли лідер меншості Кевін Маккарті, штат Каліфорнія, заявив, що Республіканська партія не випише Києву «бланковий чек», якщо він отримає контроль над нижньою палатою. Подібним чином член палати представників Марджорі Тейлор Грін, Республіка Джорджія, заявила минулого тижня, що «за правління республіканців жодного пенні не піде Україні», якщо Республіканська партія переможе в Палаті представників».

Ці коментарі дають нам зрозуміти необхідність постійної роботи політичної дипломатії. Голос України має бути почутий в Америці, що може бути кращим, ніж дозволити тисячам людей взяти ручку чи сісти за комп’ютер і написати! Ми організували цей конкурс на найкраще есе, щоб допомогти людям у США дізнатися більше про Україну, нашу боротьбу з російською агресією, наші цінності щодо свободи та незалежності та чому їх підтримка є такою важливою.

Українцям потрібно донести свою позицію і бути почутими. Щоб привернути більше уваги до проблем, зосередьтеся на тому, що вважаєте за потрібне. Голос кожного має бути почутим. Ви маєте на це право. Нехай вільні країни світу почують ваше серце, пристрасть і бачення!

Що вам потрібно зробити? Напишіть есе на тему: "Чому США повинні допомагати Україні?" Є багато причин, які обговорювали багато великих людей. Хоча тема широка, ваше есе має зосередитися на одній або декількох причинах. Ви повинні уважно вивчити передісторію свого есе, вибрати унікальну назву та розвинути свою ідею.

Ваша позиція може вплинути на думку керівництва США і зміцнити наші відносини. Це буде ваш внесок у розвиток стратегічного партнерства між Україною та США. Ви можете впливати на хід історії.

З поданих робіт буде обрано трьох переможців, а їх авторів – нагороджено.

Хто читатиме роботи та обиратиме переможців? Це будуть громадяни України та США, які мають професійні здобутки у написанні статей, фахівці у сфері міжнародних відносин, представники іноземних ЗМІ. Конкурс на найкраще есе проводиться за ініціативи Громадської організації “Nashe Pravo” та співголови міжфракційного об’єднання “Стратегічне партнерство Україна-США”, народного депутата України Олександра Васюка, в партнерстві з медіа хабо “Твоє місто” та Школою журналістики на комунікацій Українського католицького університету.

Члени жюрі конкурсу.


Умови конкурсу на найкраще есе

1. Підпишіться на наш сайт за допомогую Вашого аккаунту Gmail.

2. Тема есе:  Назва та основна ідея вашого есе має стосуватися теми: «Чому США повинні допомагати Україні?»

3. Хто може взяти участь? Українці віком від 16 років.

4. Яка винагорода?

 $1,000 - за перше місце.

 $250 - за друге місце.

 $100 - за третє місце.

5. Які вимоги до есе? Необхідно подати матеріал, мінімальним обсягом 700 та максимальним обсягом до 750 слів на тему: “Чому США має допомагати Україні?”. Стаття має бути подана у форматі Microsoft Word docx, використовуючи шрифт Cambria, Times New Roman 12 розміру з полями 1 дюйм (2.54 см). Есе потрібно написати українською мовою. Під ним має бути переклад англійською мовою. Обидві версії - українською та англійською мовами мають бути в одному документі.  Також важли щоб ваше ім’я, заголвок есе та номер сторінки були вказані на кожній сторінці есе.

6.  За якими критеріями будуть обирати переможців?

- Тема. Чи розкрита тема есе у тексті?

- Контекст. Чи відповідає він сьогоденню?

- Взаємодія. Чи зворушує це читача?

- Авторитетність. Чи містить посилання на принципові цитати та джерела?

- Граматика та структура. Правильність написання українською мовою.

- Переклад. Чи доносить текст українську думку англомовним читачам?

7. Коли починається та завершується конкурс?

Есе будуть прийматись з 1 грудня по 14 січня грудня 2023 року.

8. Як подати есе?

- Тексти українською мовою та переклад англійською мовою необхідно надіслати одним вкладенням у форматі Microsoft Word .docx електронною поштою на адресу: nashepravo.contest@gmail.com

- У темі листа потрібно вказати ім’я конкурсанта та тему есе. Наприклад: Іван Іванович, “Чому США має допомагати Україні?”.

- У листі потрібно вказати ім’я та прізвище конкурсанта, адресу та контактний номер телефону.