Поки демократи використовують нашу судову систему як зброю, республіканці політизують кровопролитну війну. А дві помилки не дають права.

The weakness of our political system is how immature many candidates become: if my opponent is for something, I am against it. If Biden is for Ukraine, we must be against Ukraine – or so say some Republicans willing to politicize a war that is bloodier than ours of Vietnam.

Розумієте я пам'ятаю, коли все було з точністю до навпаки. Війна почалася в 2014 році (не забувайте про це, і не дозволяйте ЗМІ брехати вам), коли Обама був президентом. Обама був проти України, фактично віддав їх Росії та відмовився виконувати наші гарантії щодо захисту кордонів України – і конгрес республіканців одноголосно ухвалив закон про надсилання грошей та зброї в Україну ТРИЧІ.

Іншими словами, президент Клінтон (демократ) підписав Будапештський меморандум, коли Україна вільно передала понад 1200 ядерних боєголовок (нехай це запам’ятається вам) з розумінням того, що США та інші захищатимуть їхні кордони. Пізніше президент Обама (демократ) проігнорував наші зобов’язання і відвернувся. Віце-президент Байден (демократ) назвав нашу угоду з Україною туалетним папером.

З приходом Президента Трампа (республіканець), який майже одразу підписав ці три закони та почав підтримувати Україну летальною допомогою, навчанням і надією. Простіше кажучи, Україна не мала б ані кулі, якби не президент Трамп.

Потім ми зустрічаємо цілу когорту людей (демократів), які знову і знову використовують Україну, щоб знищити президента Трампа (що обурило всіх нас, республіканців).

Тепер у нас є президент Байден, який підтримує Україну (подальше розширення повноважень і використання тієї самої інфраструктури військового постачання, яку створив президент Трамп), і що роблять республіканці? Що ж, для України маятник знову хитається в інший бік. У республіканців навіть не вистачає сили духу сказати, що Байден вкрав їхні колишні позиції.

Важливо знати всю цю історію. Якщо ви втратите розуміння історії, ви втратите будь-яке відчуття напрямку. Раніше політична думка та культурні погляди були маятником, який поступово коливався зліва направо, а тепер вони цокають туди-сюди, як старий дідівський годинник.

Чому така швидка зміна позицій обох сторін? Тому що здається, що будь-що (включаючи дорогоцінні життя невинних загиблих) є чесною грою, якщо ми можемо політизувати це для перемоги на виборах.

Чому ми повинні підтримувати Україну? Ми провели в Україні конкурс есе, щоб поставити це питання їхнім громадянам. Ви можете прочитати найкращі есе тут.

Яка коротка відповідь? Тому що ми обіцяли захистити їхні кордони, якщо вони відмовляться від свого ядерного арсеналу. Що станеться, якщо ми не дотримаємо свого слова? Яка нація в світі повірить США навіть щодо найменшої ядерної угоди? Чому Північна Корея повинна вірити будь-яким нашим обіцянкам, коли ми підвели наших союзників? Навіщо Ірану взагалі намагатися вести переговори?

Найбільша перемога Росії – зробити США брехуном.